Поіменне голосування

Кривоколінська сільська рада

Результати поіменного голосування до  рішення № 35/   від  07.11. 2018року  35 позачергової  сесії  7 скликання

   Про внесення змін в рішення сесії сільської ради від 26.10.2018 року №34/1«Про сільський бюджет на 2018рік».

№ п/п

     

Прізвище, імя, по батькові

 

За

Проти

Утрималися

Не

голосували

Відсутні

1

Дяченко Ольга Михайлівна

+

       

2

Бойко  Раїса  Миколаївна

+

 

 

 

 

3

Грядюжкіна Ольга Миколаївна

+

 

 

 

 

4

Довжук Тетяна Олександрівна

 

 

 

 

+

5

Костенко  Андрій Григорович

+

 

 

 

 

6

Лоцман Григорій Андрійович

+

 

 

 

 

7

Остропольська  Діна Данилівна

+

 

 

 

 

8

Панщанний Олександр Петрович

+

 

 

 

 

9

Півторак  Алла  Василівна

+

 

 

 

 

10

Півторак  Тетяна  Анатоліївна

+

 

 

 

 

11

Плюшко  Ірина  Сергіївна

+

 

 

 

 

12

Поправка Тетяна Іванівна

+

 

 

 

 

13

Химчак  Руслана Іванівна

 

 

 

 

+

 

 

Всього:

11

   

 

2

Голова лічильної комісії: ____________________Поправка Т.І.

Секретар комісії:___________________________Остропольська Д.Д.

Член комісії:________________________________Півторак Т.А.

Кривоколінська сільська рада

Результати поіменного голосування до  рішення № 35/   від  07.11. 2018року  35 позачергової  сесії  7 скликання

   Про внесення змін до рішення сесії №34/6 від 26.10.2018 року «Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку села на 2018 рік».

№ п/п

     

Прізвище, імя, по батькові

 

За

Проти

Утрималися

Не

голосували

Відсутні

1

Дяченко Ольга Михайлівна

+

       

2

Бойко  Раїса  Миколаївна

+

 

 

 

 

3

Грядюжкіна Ольга Миколаївна

+

 

 

 

 

4

Довжук Тетяна Олександрівна

 

 

 

 

+

5

Костенко  Андрій Григорович

+

 

 

 

 

6

Лоцман Григорій Андрійович

+

 

 

 

 

7

Остропольська  Діна Данилівна

+

 

 

 

 

8

Панщанний Олександр Петрович

+

 

 

 

 

9

Півторак  Алла  Василівна

+

 

 

 

 

10

Півторак  Тетяна  Анатоліївна

+

 

 

 

 

11

Плюшко  Ірина  Сергіївна

+

 

 

 

 

12

Поправка Тетяна Іванівна

+

 

 

 

 

13

Химчак  Руслана Іванівна

 

 

 

 

+

 

 

Всього:

11

   

 

2

Голова лічильної комісії: ____________________Поправка Т.І.

Секретар комісії:___________________________Остропольська Д.Д.

Член комісії:________________________________Півторак Т.А.

Кривоколінська сільська рада

Результати поіменного голосування до  рішення № 35/   від  07.11. 2018року  35 позачергової  сесії  7 скликання

   Про затвердження Переліку об’єктів  комунальної власності Кривоколінської  сільської ради, які можуть бути приватизовані у  2018 році та Положення про діяльність аукціонної  комісії для продажу об’єктів малої приватизації

№ п/п

     

Прізвище, імя, по батькові

 

За

Проти

Утрималися

Не

голосували

Відсутні

1

Дяченко Ольга Михайлівна

+

       

2

Бойко  Раїса  Миколаївна

+

 

 

 

 

3

Грядюжкіна Ольга Миколаївна

+

 

 

 

 

4

Довжук Тетяна Олександрівна

 

 

 

 

+

5

Костенко  Андрій Григорович

+

 

 

 

 

6

Лоцман Григорій Андрійович

+

 

 

 

 

7

Остропольська  Діна Данилівна

+

 

 

 

 

8

Панщанний Олександр Петрович

+

 

 

 

 

9

Півторак  Алла  Василівна

+

 

 

 

 

10

Півторак  Тетяна  Анатоліївна

+

 

 

 

 

11

Плюшко  Ірина  Сергіївна

+

 

 

 

 

12

Поправка Тетяна Іванівна

+

 

 

 

 

13

Химчак  Руслана Іванівна

 

 

 

 

+

 

 

Всього:

11

   

 

2

Голова лічильної комісії: ____________________Поправка Т.І.

Секретар комісії:___________________________Остропольська Д.Д.

Член комісії:________________________________Півторак Т.А.

Кривоколінська сільська рада

Результати поіменного голосування до  рішення № 35/   від  07.11. 2018року  35 позачергової  сесії  7 скликання

   Про надання субвенції  Тальнівській районній раді на виконання  комплексної  програми  «Освіта Тальнівщини»  для   Кривоколінського НВК І-ІІІ ст.

№ п/п

     

Прізвище, імя, по батькові

 

За

Проти

Утрималися

Не

голосували

Відсутні

1

Дяченко Ольга Михайлівна

+

       

2

Бойко  Раїса  Миколаївна

+

 

 

 

 

3

Грядюжкіна Ольга Миколаївна

+

 

 

 

 

4

Довжук Тетяна Олександрівна

 

 

 

 

+

5

Костенко  Андрій Григорович

+

 

 

 

 

6

Лоцман Григорій Андрійович

+

 

 

 

 

7

Остропольська  Діна Данилівна

+

 

 

 

 

8

Панщанний Олександр Петрович

+

 

 

 

 

9

Півторак  Алла  Василівна

+

 

 

 

 

10

Півторак  Тетяна  Анатоліївна

+

 

 

 

 

11

Плюшко  Ірина  Сергіївна

+

 

 

 

 

12

Поправка Тетяна Іванівна

+

 

 

 

 

13

Химчак  Руслана Іванівна

 

 

 

 

+

 

 

Всього:

11

   

 

2

Голова лічильної комісії: ____________________Поправка Т.І.

Секретар комісії:___________________________Остропольська Д.Д.

Член комісії:________________________________Півторак Т.А.

Кривоколінська сільська рада

Результати поіменного голосування до  рішення № 35/   від  07.11. 2018року  35 позачергової  сесії  7 скликання

Про надання субвенції Тальнівській районній раді  для  КЗ «Тальнівський районний ЦПМСД» для придбання  туберкуліну  та невідкладну допомогу

для медамбулаторії с.Криві Коліна

№ п/п

     

Прізвище, імя, по батькові

 

За

Проти

Утрималися

Не

голосували

Відсутні

1

Дяченко Ольга Михайлівна

+

       

2

Бойко  Раїса  Миколаївна

+

 

 

 

 

3

Грядюжкіна Ольга Миколаївна

+

 

 

 

 

4

Довжук Тетяна Олександрівна

 

 

 

 

+

5

Костенко  Андрій Григорович

+

 

 

 

 

6

Лоцман Григорій Андрійович

+

 

 

 

 

7

Остропольська  Діна Данилівна

+

 

 

 

 

8

Панщанний Олександр Петрович

+

 

 

 

 

9

Півторак  Алла  Василівна

+

 

 

 

 

10

Півторак  Тетяна  Анатоліївна

+

 

 

 

 

11

Плюшко  Ірина  Сергіївна

+

 

 

 

 

12

Поправка Тетяна Іванівна

+

 

 

 

 

13

Химчак  Руслана Іванівна

 

 

 

 

+

 

 

Всього:

11

   

 

2

Голова лічильної комісії: ____________________Поправка Т.І.

Секретар комісії:___________________________Остропольська Д.Д.

Член комісії:________________________________Півторак Т.А.

Кривоколінська сільська рада

Результати поіменного голосування до  рішення № 35/   від  07.11. 2018року  35 позачергової  сесії  7 скликання

   Про надання субвенції Тальнівській  районній раді  для інклюзивно-

ресурсного центру.

№ п/п

     

Прізвище, імя, по батькові

 

За

Проти

Утрималися

Не

голосували

Відсутні

1

Дяченко Ольга Михайлівна

+

       

2

Бойко  Раїса  Миколаївна

+

 

 

 

 

3

Грядюжкіна Ольга Миколаївна

+

 

 

 

 

4

Довжук Тетяна Олександрівна

 

 

 

 

+

5

Костенко  Андрій Григорович

+

 

 

 

 

6

Лоцман Григорій Андрійович

+

 

 

 

 

7

Остропольська  Діна Данилівна

+

 

 

 

 

8

Панщанний Олександр Петрович

+

 

 

 

 

9

Півторак  Алла  Василівна

+

 

 

 

 

10

Півторак  Тетяна  Анатоліївна

+

 

 

 

 

11

Плюшко  Ірина  Сергіївна

+

 

 

 

 

12

Поправка Тетяна Іванівна

+

 

 

 

 

13

Химчак  Руслана Іванівна

 

 

 

 

+

 

 

Всього:

11

   

 

2

Голова Голова лічильної комісії: ____________________Поправка Т.І.

Секретар комісії:___________________________Остропольська Д.Д.

Член комісії:________________________________Півторак Т.А.

Кривоколінська сільська рада

Результати поіменного голосування до  рішення № 35/   від  07.11. 2018року  35 позачергової  сесії  7 скликання

   Про участь у співфінансуванні проекту створення відділення ангіографії в  Уманській центральній районній лікарні.

№ п/п

     

Прізвище, імя, по батькові

 

За

Проти

Утрималися

Не

голосували

Відсутні

1

Дяченко Ольга Михайлівна

+

       

2

Бойко  Раїса  Миколаївна

+

 

 

 

 

3

Грядюжкіна Ольга Миколаївна

+

 

 

 

 

4

Довжук Тетяна Олександрівна

 

 

 

 

+

5

Костенко  Андрій Григорович

+

 

 

 

 

6

Лоцман Григорій Андрійович

+

 

 

 

 

7

Остропольська  Діна Данилівна

+

 

 

 

 

8

Панщанний Олександр Петрович

+

 

 

 

 

9

Півторак  Алла  Василівна

+

 

 

 

 

10

Півторак  Тетяна  Анатоліївна

+

 

 

 

 

11

Плюшко  Ірина  Сергіївна

+

 

 

 

 

12

Поправка Тетяна Іванівна

+

 

 

 

 

13

Химчак  Руслана Іванівна

 

 

 

 

+

 

 

Всього:

11

   

 

2

Голова лічильної комісії: ____________________Поправка Т.І.

Секретар комісії:___________________________Остропольська Д.Д.

Член комісії:________________________________Півторак Т.А.

Кривоколінська сільська рада

Результати поіменного голосування до  рішення № 35/   від  07.11. 2018року  35 позачергової  сесії  7 скликання

 Про виділення субвенції Тальнівській  районній раді  для реалізації районної комплексної програми «Освіта Тальнівщини»  на заробітну плату працівникам Кривоколінського НВК І-ІІІ ст.

№ п/п

     

Прізвище, імя, по батькові

 

За

Проти

Утрималися

Не

голосували

Відсутні

1

Дяченко Ольга Михайлівна

+

       

2

Бойко  Раїса  Миколаївна

+

 

 

 

 

3

Грядюжкіна Ольга Миколаївна

+

 

 

 

 

4

Довжук Тетяна Олександрівна

 

 

 

 

+

5

Костенко  Андрій Григорович

+

 

 

 

 

6

Лоцман Григорій Андрійович

+

 

 

 

 

7

Остропольська  Діна Данилівна

+

 

 

 

 

8

Панщанний Олександр Петрович

+

 

 

 

 

9

Півторак  Алла  Василівна

+

 

 

 

 

10

Півторак  Тетяна  Анатоліївна

+

 

 

 

 

11

Плюшко  Ірина  Сергіївна

+

 

 

 

 

12

Поправка Тетяна Іванівна

+

 

 

 

 

13

Химчак  Руслана Іванівна

 

 

 

 

+

 

 

Всього:

11

   

 

2

Голова лічильної комісії: ____________________Поправка Т.І.

Секретар комісії:___________________________Остропольська Д.Д.

Член комісії:________________________________Півторак Т.А.

Кривоколінська сільська рада

Результати поіменного голосування до  рішення № 35/   від  07.11. 2018року  35 позачергової  сесії  7 скликання

 Про покладення обов’язків у сфері державної реєстрації речових прав

на нерухоме майно

№ п/п

     

Прізвище, імя, по батькові

 

За

Проти

Утрималися

Не

голосували

Відсутні

1

Дяченко Ольга Михайлівна

+

       

2

Бойко  Раїса  Миколаївна

+

 

 

 

 

3

Грядюжкіна Ольга Миколаївна

+

 

 

 

 

4

Довжук Тетяна Олександрівна

 

 

 

 

+

5

Костенко  Андрій Григорович

+

 

 

 

 

6

Лоцман Григорій Андрійович

+

 

 

 

 

7

Остропольська  Діна Данилівна

+

 

 

 

 

8

Панщанний Олександр Петрович

+

 

 

 

 

9

Півторак  Алла  Василівна

+

 

 

 

 

10

Півторак  Тетяна  Анатоліївна

+

 

 

 

 

11

Плюшко  Ірина  Сергіївна

+

 

 

 

 

12

Поправка Тетяна Іванівна

+

 

 

 

 

13

Химчак  Руслана Іванівна

 

 

 

 

+

 

 

Всього:

11

   

 

2

Голова лічильної комісії: ____________________Поправка Т.І.

Секретар комісії:___________________________Остропольська Д.Д.

Член комісії:________________________________Півторак Т.А